ANG Grup

Barontycoon

Barontycoon, ziyaret ettiğiniz mekanları satın alıp daha sonra bu özellikleri gerçek zamanlı olarak kontrol ettiklerinde para kazanmanıza olanak tanıyan, konum temelli bir emlak! Dünyada 50 milyon mal var ve sizler nerede olursanız olun, mekanları satın alacaksınız. En iyi sitelerden oluşan portföy oluşturun ve imparatorluk değerinizi arttırın!

POPÜLER YERLER ALIN

Nerede olursanız olun, mekanlari satın alacaksınız.

Times Meydanı’nın sahibi olmak, ancak Londra’da yaşamak ister misiniz? Marketplace’e gidin ve diğer oyuncuların satılık genel özellikleri arayın. İyi özelliklerin bir sınırı olduğunu unutmayın, dolayısıyla popüler bir şey görürseniz, tereddüt etmeyin – sadece satın alın!

EFSANEYE HAZIR MISINIZ

Mobil ve Com' da Oynayabilirsiniz!

Barontycoon’ da yerinizi alın gücünüzü katlayarak baron olun! Barontycoonu telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan rahatlıkla oynayabilirsiniz. Siz de bu macerada yerinizi almak istiyorsanız, henüz geç değil!

 • UYUMLULUK:

  App Store/Google Play/Web Site

 • TARİH:

  16.11.2017

 • KATEGORİ:

  ANG GAMES

 • PROJE:

  Baron Tycoon

Barontycoon, ziyaret ettiğiniz mekanları satın alıp daha sonra bu özellikleri gerçek zamanlı olarak kontrol ettikleri için kira kazanmanıza olanak tanıyan, konum tabanlı, gerçek dünya mülkiyet oyunudur!

Evinizin, yakınlarında bulunan mekanları yerel satın alarak başlayın; düzgün yönetilirse, oyun boyunca ilerleyeceksiniz ve kentinizdeki ve dünyadaki en popüler mekanları satın alabileceksiniz!

Mekanları akıllıca seçin ve arkadaşlarınızdan daha başarılı bir baron olun. Baron olarak bir sonraki seviyeye geçin ve şehirdeki en havalı mekânların sahibi olmaktan övünün!

Bizi Takip Edin:
 • PAYLAŞ: