ANG Grup

Hep Gamer

RTS, TBS, MOBA, SİMÜLASYON, PS, TPS, RPG, MMORPG, PLATFORM, FLASH ve daha bir çok oyun türüne dair tüm bilgileri bir arada öğrenebileceğiniz platformun olmasını isterdiniz değil mi? Hep Gamer ile bunlar gerçek oluyor! Yeni çıkan oyunlar, oyun hileleri, oyunlara yönelik video ve resimler, en güncel oyun haberleri, oyun ipuçları gibi daha bir çok bilgiyi sizlere tek bir adresten sunuyoruz.

En Yeniler

En İyi Oyunlar

Hepimizin heyecan ile beklediği oyunların haberleri yurt dışı kaynaklı olarak paylaşılıyor ve malum güncel/doğru bilgilerin bizlere ulaşması zaman alıyor. “Hep Gamer” olarak yurt dışı bağlantılı kanallarımızdan yeni çıkacak oyunlara yönelik bilgileri ve haberleri sizlere tercüme ederek en hızlı ve doğru şekil de sunuyor/bilgilendiriyoruz.

Mobil Oyun Keyfi

Mobil Deneyim

Platformumuz üzerinden oynayabileceğiniz oyunları sizlere sunmamız bir yana, aynı zamanda hepgamer.com’ u uygulama olarak telefonunuza indirebilir ve oyunlara yönelik yayınlanan haber/video/resimlerden anında ileti gönderimi ile haberdar olabilirsiniz. Sizlere en iyi web/mobil/app oyun deneyimini yaşatmaktan ve en güncel bilgiler ile burada olmaktan gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edin: